Spectrumsmart Żarówka Led Gu10 5W 230V Rgbw Cct + Dim Wi-Fi Spectrum Smart

30,42

Żarówka LED HALOGEN renomowanej i uznanej w branży oświetleniowej firmy SPECTRUM LED z trzonkiem GU10 i mocy wynoszącej 5W to wysokiej jakości inteligentne źródło światła LED. Lampa wykonana została przy użyciu nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących innowacyjną technologię diod LED, które charakteryzują się wysoką wydajnością parametrów świetlnych, wiernym odwzorowaniem kolorów oświetlanych przedmiotów oraz wyjątkowo długą trwałością.

Głównym atutem żarówek LED jest mniejsze o nawet do 90% zużycie energii elektrycznej względem standardowych źródeł światła. Zamknięta w formie halogenowej, lampa LED wyposażona w przezroczysty klosz emituje przyjemne dla oka światło o temperaturze z zakresu 3000K-6500K + kolorowe RGB. Halogen LED doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, sklepie, hotelu czy restauracji jako oświetlenie główne lub dekoracyjne i może być montowana we wszystkich tradycyjnych oprawach, które wyposażone są w gniazdo na trzonek GU10. Wymiana źródła światła jest prosta i nie sprawia żadnych problemów. Wystarczy, że zastąpisz starą żarówkę nową i gotowe.

Tym, co wyróżnia tą żarówkę jest niezwykle prosty i nowoczesny sposób sterowania przy pomocy aplikacji Spectrum SMART. Aplikację można pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Produkty z serii Smart WIFI automatycznie nawiązują połączenie z siecią bezprzewodową.

Poprzez aplikację Spectrum SMART możemy sterować wieloma funkcjami:
płynna regulacja barwy światła,funkcja ściemniania,zmiana koloru i scen (w przypadku produktów RGB),automatyczne włączanie i wyłączanie,wybór jednego z kilku zaprogramowanych rodzajów świecenia,możliwość stworzenia indywidualnego profilu świetlnego,timer,przyporządkowanie do lokalizacji i pomieszczenia,łączenie produktów w grupy i sterowanie wszystkimi jednocześnie,możliwość udostępnienia sterowania innym osobom,pamięć ostatnich ustawieńaplikacja Spectrum SMART kompatybilna z żarówkami innych producentówsterowanie głosem (googe assistant i alexa)
Wszystkie funkcje możemy kontrolować z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że nasz smartfon ma dostęp do internetu, a sterowany produkt jest w zasięgu domowej sieci Wi-Fi.

UWAGA !! Inteligentne żarówki LED marki Polux TUYA oraz KOBI Smart są kompatybilne z aplikacją Spectrum SMART jak i odwrotnie, dzięki czemu możemy je łączyć i obsługiwać jedną aplikacją mobilną.

Produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających jego długotrwałą żywotność i satysfakcję z zakupu. Kupując u nas, otrzymujesz nowy, oryginalnie zapakowany produkt, objęty 2-letnią gwarancją producenta. Tylko zakup markowych produktów gwarantuje wysoką jakość, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność, że informacje umieszczone na opakowaniach będą zgodne z prawdą.

Zarowki_i_swietlowki

salon z turkusowymi dodatkami, witryna metalowa, nowoczesny salon w bloku, lampka do pokoju, szafy drewniane białe, prześcieradło satynowe, komody w starym stylu, selgros katowice, narożnik stalowy, nowoczesna szafka nocna, serwis obiadowy

yyyyy

SKU: ba3149b6996f Kategorie: , Tagi: , , ,