Optimum Syriusz P3 160X200

1 149,00

Materace kieszeniowe wielostrefowe mają 7 zróżnicowanych stref twardości. Strefy twardości w materacu zapewniają dokładniejsze dopasowanie materaca do kształtu ciała, staranniej podpierając te partie, które wywierają największy nacisk. W zależności od modelu stosowane są w nich sprężyny o różnej średnicy: im mniejsza jest średnica sprężyn, tym ich ilość w materacu jest większa, a co za tym idzie, dają lepsze podparcie ciała i większy komfort snu.

Sprężystość, elastyczność, trwałość i komfort – tak w kilku słowach można streścić walory tego wielowarstwowego materaca, które gwarantują odpowiednią regenerację i dobre samopoczucie po każdej przespanej na nim nocy. Kiedy doda się do tego warstwę naturalnej, przewiewnej, a przez to chłodzącej bawełny z jednej strony i ogrzewającej wełny owczej z drugiej, można być pewnym, że to idealny wybór.

SZCZEGÓŁOWY OPIS:

Wkład: sprężyny kieszeniowe 7-strefowe (około 270 sprężyn na m²), przekładki tapicerskie, płyty z pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości (3cm), warstwa bawełny oraz wełny owczej.

Pokrowiec: Jersey

Wysokość: ok. 19 cm

Zalety:

punktowa sprężystość wkładu,7 stref komfortu,pianka poliuretanowa podnosząca stabilność i trwałość materaca,strona zimowa i letnia,zamek rozdzielczy ułatwiający pranie pokrowca,możliwość wyboru twardości sprężyn (H2 lub H3).

Produkt nowy, fabrycznie zapakowany

Materace

olsztyn meble, włoski stół rozkładany, skandynawski stolik, wieszak do przedpokoju na ścianę, bodzio zegary, płyty ozdobne, ozdoby led do pokoju, kuchnia dwurzędowa, sp nr 20 legnica, jak czyścić srebrne łańcuszki

yyyyy