Meble Marzenie Vitea 80X200

1 399,00

PREZENT! Do tego modelu materaca dodajemy Ochraniacz na materac firmy Meble Marzenie za 1 zł. Aby obejrzeć prezent kliknij TUTAJ.

Dwustronny, średnio twardy, 7 strefowy materac lateksowo-termoelastyczny

Zalety:
wkład lateksowy o grubości 14 cmpianka termoelastyczna 3 cmpokrowiec wykonany z dzianiny pikowanej włóknem klimatyzującym 300 g/m27 stref twardościwysokość materaca ok. 19 cmmaterac polecany w profilaktyce odleżynowejzamek rozdzielczy 360° (po rozpięciu 2 części)wersja podstawowa z pokrowcem Primo; pozostałe pokrowce za dopłatą
Właściwości:

Dzięki zastosowaniu 7-strefowego wkładu lateksowego połączonego z warstwą pianki termoelastycznej uzyskujemy równomierną podporę ciała na całej długości, co ma znaczny wpływ na właściwy obieg krwi oraz zapobiega drętwieniu kończyn. Dzięki zastosowaniu płyty termoelastycznej materac zmienia swoją elastyczność wraz ze zmianą temperatury. Takie właściwości stawiają go na czele materacy polecanych w profilaktyce odleżynowej i ortopedycznej. Materac świetnie dopasowuje się do kształtów ciała. System kanalików wewnątrz wkładu zapewnia jego odpowiednią wentylację. Materac posiada znakomite właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne

Pokrowce do wyboru:

POKROWIEC PRIMO – Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej o gramaturze 180g/m2. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do higieny i komfortu spania. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym od 100 do 300 g/m2 (w zależności od klasy materaca).
POKROWIEC ALOE VERA – Pokrowiec Aloe Vera wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym.
Materiał użyty do wykonania tego pokrowca został nasączony specjalnym żelem aloesowym o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca.
Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do wysokiej higieny i komfortu spania.
Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g.
POKROWIEC LATO -ZIMA – Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej w kolorze białym o wysokiej gramaturze 230 g/m2. Posiada na całej swej powierzchni łatwo rozróżnialne oznakowanie strony zimowej i strony letniej. Pokrowiec jest pikowany owczą wełną 300g/m2 od strony zimowej i mieszanką bawełny z włóknem klimatyzującym od strony letniej 200 g/m2, dzięki czemu pomaga kumulować ciepło w chłodnych – oraz zwiększa wentylację w gorących okresach roku.
UWAGA! Pokrowiec Lato-Zima nie posiada opcji umożliwiającej jego pranie!

POKROWIEC ANTY STRES – Pokrowiec Anty Stres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2 z zawartością specjalistycznych włókien posiadających zdolność do rozładowywania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach. Rozluźnione w ten sposób mięśnie ułatwiają nam głębszy, a zatem bardziej wydajny sen.
Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zalecane zwłaszcza osobom o intensywnym i stresującym trybie życie. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.
POKROWIEC NATURAL – Pokrowiec Anty Stres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2 z zawartością specjalistycznych włókien posiadających zdolność do rozładowywania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach. Rozluźnione w ten sposób mięśnie ułatwiają nam głębszy, a zatem bardziej wydajny sen.
Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zalecane zwłaszcza osobom o intensywnym i stresującym trybie życie. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.

Materace

kolor ścian pudrowy róż, wypoczynki tarasowe, łyżki do latte, krzesla obrotowe jysk, jupiter meble, salony aranżacje wnętrz, dodatki do pokoju dziewczynki, krzesla obrotowe jysk, latarnie w salonie, stoliki kawowe drewniane stylowe, filtr duffy

yyyyy

SKU: 3a9d64fa5239 Kategorie: , Tagi: , , , ,