Lampa Milagro Kinkiet Splash Chrome 8W Led Ml5613

189,00

Linia SPLASH to nowoczesna linia kinkietów zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO.

W jej skład wchodzą cztery rodzaje lamp – o długości 100 cm, 80 cm, 60 cm i o długości 40 cm. Modele o długości 40 cm i 60 cm dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: w bieli, w czerni oraz w chromie, a modele o długości 100 cm i 80 cm dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni oraz w chromie. Każdą z nich wykonano z metalu oraz z tworzywa sztucznego.

Kinkiety z linii SPLASH wyróżniają się owalnymi liniami oraz prostą formą. Doskonale sprawdzą się w łazienkach, przestrzeniach biurowych, a także w salonie czy w sypialni, jako dodatkowe oświetlenie przydatne na przykład podczas czytania czy pracy przy komputerze. Ich nowoczesna stylistyka doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza.

Linia SPLASH jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Lampy_scienne

czajnik elektryczny z ustawieniem temperatury, brw gazetka, obraz do salonu nowoczesny, dekoracja na ścianę do kuchni, ręczniki bawełniane dla dzieci, alibaba nysa, lampa czarna wisząca, pizz, stół okrągły 80 cm, stoły do ogrodu, centrum handlowe piła, dywan sklep internetowy, jasne panele do salonu, flower green, pojemniki na sztućce, espresso macchiato, gałki do mebli kuchennych, podstawka do jajka

yyyyy