Lampa Maxlight Sabre Led 91Cm Biały W0284

369,60

Kolekcja kinkietów Sabre od marki MAXlight to idealna propozycja dla miłośników niebanalnych form oraz nowoczesnego oświetlenia.Klosz lampy w postaci smukłej tuby umieszczony jest na metalowej konstrukcji, posiada włącznik dotykowy. Kolekcja lamp Sabre wykonana została w technologii LED, która jest rozwiązaniem niezwykle wydajnym i energooszczędnym. Oprawy są na tyle uniwersalne, że znakomicie zaprezentują się w nowoczesnym salonie, kuchni, biurze jak również sypialni. Najwyższa jakość materiałów i dokładność wykonania gwarantują długie i niczym niezakłócone użytkowanie.
Maxlight Sabre Led 91Cm Biały W0284 to przede wszystkim funkcjonalność, prostota, minimalizm i geometria formy. Dzięki zastosowaniu horyzontalnie umieszczonego źródła światła lampy doskonale oświetlają większy obszar i optycznie powiększają wnętrze. Są wygodnym bocznym oświetleniem niewielkich pomieszczeń oraz przestrzeni komunikacyjnej.

Lampy_scienne

torba bazarowa, donice duże ogrodowe, szukam pokoju, rośliny na balkon południowy, kuchnie z salonem inspiracje, wp sf, meble agata szczecin, kolory ścian w przedpokoju, agd powystawowe, komoda z koszykami, drabina z półkami, modne fotele

yyyyy