Tap House

Pracownia Piwa i Przyjaciele

Tap House. Idea otwarcia pubu dojrzewała w nas od samego początku. Gdy tylko założyliśmy browar – wiedzieliśmy, że chcemy mieć swój pub. Czy raczej Pub. Rozumiany nie tylko jako miejsce, w którym będzie się można zrelaksować po ciężkim dniu pracy, ale przede wszystkim jako „świątynię” dobrego piwa. Miejsce, w którym każdy miłośnik dobrego piwa zawsze znajdzie coś dla siebie. Będzie mógł podzielić się swoją opinią z rzetelną obsługą i długimi godzinami rozmawiać z innymi fanami nowofalowego piwa.

Dlatego też zadbaliśmy o to, aby piwa w naszej ofercie były naprawdę najlepsze. Poza propozycjami z naszej oferty (która przeważnie zajmuje większość z osiemnastu kranów) znajdziecie także jeden kran na zagraniczne piwo. Zawsze. Poza tym oferujemy ogromny wybór piw butelkowych, zarówno codziennych jak i ciężko dostępnych rarytasów.

Poza codziennym dostarczaniem Wam możliwie najlepszego piwa, od czasu do czasu proponujemy specjalne wydarzenia, takie jak kursy sensoryczne, prowadzone przez członków browaru lub sędziów piwnych (BJCP), akcje tematyczne (których myślą przewodnią zawsze jest piwo) i wiele innych atrakcji, które pomagają przyciągnąć fanów dobrego piwa i świetnej, przyjaznej atmosfery.

Jesteśmy wdzięczni, że darzycie nas zaufaniem i mamy nadzieję, że będzie Was coraz więcej. Bo rewolucja trwa, a my wciąż się rozwijamy. Dzięki Wam i dla Was. Bo piwo jest dla nas naprawdę ważne.

ul. Św. Jana 30
Kraków

 

Rezerwacje: + 48 733 871 865 (od 16:00)

http://taphouse.pl

Witamy na stronie Pracowni Piwa

Podaj proszę datę urodzenia.