Zespół

Marek – senior polskiego craftu, jedna pókula mózgu Pracowni. Założyciel i pomysłodawca części receptur. Ambitny, cierpliwy i otwarty na eksperymenty. Były informatyk, wielbiciel dobrego jedzenia (które zresztą sam produkuje). Bez niego nie byłoby Pracowni.

Tomek – druga z półkul Pracowni Piwa. Założyciel i autor receptur, lubiący eksperymenty i preferujący złożone, bardziej słodowe piwa z Wysp. Miłośnik dobrej kuchni, świetny kucharz i „pan złota rączka”. Jego ambicja i poświęcenie pomogły wznieść Pracownię w miejsce, którym się obecnie znajduje. Tomek także zajmuje się nagrywaniem i montowaniem filmów, które od jakiegoś czasu możecie oglądać na naszym kanale na youtube.

Patrycja – Zaczynająca jako piwowar domowy – uporem i ambicją przebojem wkradła się w szeregi Pracowni. Zwana Hadrą (jak jej piwo) – uwielbia kwasiżurki i eksperymenty, ale i mocno chmielone trunki. Zajmuje się także projektem Laboratorium Pracowni. Doskonale uzupełnia skład.

Wojtek – główny logistyk i początkujący piwowar. Niewykluczone, że wkrótce zasili powyższe trio. Zagorzały fotograf, miłośnik gór (ostatnio rozpoczął naukę wspinaczki).

Paweł – odpowiedzialny za śrutowanie słodów, rozlew piwa i logistykę. Po części dzięki niemu możecie testować naszych piw w większości miejsc w kraju.

Mateusz – to on dogląda fermentacji, dokonuje testów i dba o to, żeby piwo było jak najlepsze. Ponadto zajmuje się czystością w browarze, która – jak wiadomo, jest w procesie warzenia bardzo ważna.

Kuba –  możecie go znać z naszego pubu, gdzie serwował Wam piwo. Piwowar domowy, sędzia piwny (PSPD i BJCP). Pomaga praktycznie przy każdym procesie: od warzenia, do logistyki.

Agata – kreatorka wizualnej strony browaru. Logo, wszystkie etykiety, grafiki, plakaty, słowem wszystko – to jej zasługa. Kinomanka, miłośniczka podróży. To dzięki niej „Rogaś” już zawsze będzie się kojarzył z tylko jednym browarem i pubem w Polsce.

Grzegorz – bloger piwny, piwowar domowy, wielki fan barley wine. Odpowiada za sprzedaż, zajmuje się marketingiem, prowadzeniem strony internetowej, facebooka, instagrama oraz odpisuje wam na maile.

Kamil – najmłodszy nabytek w zespole. Zajmuje się głównie badaniem piwa od strony laboratoryjnej, ale żadnej innej ciężkiej pracy się nie boi. Niespełniony perkusista zespołu Gates of Midian.

Witamy na stronie Pracowni Piwa

Podaj proszę datę urodzenia.