IPA, IPA, IPA. Butelki, butelki, butelki.

Hadrę i Huncwota znacie (i lubicie). Ale, ale, ale. Kto powiedział, że w naszym arsenale mają być tylko dwa IPA? Od najbliższego czwartku (5.03) przez kolejne czwartki marca będziemy prezentowali Wam nasze kolejne mocno chmielone piwa. A oto jak wygląda nasz premierowy rozkład jazdy:

– 05.03 – Andrus (Nelson Rye IPA) – znacie And Rusa. Dorósł. Zmężniał. I nabrał na wadze. już na pewno nie jest taki słodki! Nowe wcielenie Andrusa to mocno chmielone, żytnie IPA, w którym nie żałowaliśmy nowozelandzkiego chmielu Nelson Sauvin.

– 12.03 – Rejbel (English IPA) – lubimy brytyjskie piwa, a jeszcze nie uwarzyliśmy IPA w wyspiarskim stylu. Czas to zmienić! Już 12 marca w Tap House premiera naszego pierwszego IPA chmielonego po angielsku!

– 19.03 – Franca (Cascadian Dark Ale) – Franca to przyrodnia siostra Hadry. Mroczna i bardziej nieprzewidywalna. W  praktyce – coś pomiędzy Crackiem, a 100! Ciemne, mocno chmielone black IPA. Jesteście gotowi poznać ciemną stronę chmielowego rodzeństwa?

Wszystkie premiery odbędą się, jak zwykle, w naszym krakowskim pubie – Tap House – Pracownia Piwa i Przyjaciele. Dokładniejszych informacji wypatrujcie na naszych profilach na facebook (zarówno browaru, jak i pubu).

 

 

To nie koniec dobrych informacji! Często pytaliście nas o butelki. Przyszedł czas sprostać kolejnemu wyzwaniu. Oczekujemy sprzętu do butelkowania! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – od maja będzie dużo łatwiej o nasze butelki!

Od piątku natomiast (08.03) w Tap House będziecie mogli nabyć butelkowane wersje rocznego Mr. Harda i Mr. Hard’s Rocks! Ilości ściśle limitowane, więc… kto pierwszy ten lepszy!

Bądźcie czujni! Wkrótce więcej informacji.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witamy na stronie Pracowni Piwa

Podaj proszę datę urodzenia.