Polish Madness in Mikkeller

Polish Madness in Mikkeller

Rok 2014, był dla nas bardzo pracowity. Miał być rokiem, który pokaże w jakim kierunku zamierzamy podążać. Bywało różnie, były chwile dobre i złe, wesołe i smutne, ale zawsze to Wy byliście źródłem energii i motywacji do dalszego działania. Planów było dużo. Większość udało się zrealizować. Z dwu osobowego zespołu piwowarów Pracownia rozrosła się do sześciu osób pracujących na pełnych obrotach. 2014 to 31 nowych piw, 4 kooperacyjne, 2 kranowzięcia, uruchomiliśmy pub firmowy, rozbudowaliśmy „stary” browar, rozpoczęliśmy budowę nowego, do tego 3 festiwale w Polsce, 2 festiwale w Europie, jedno wydarzenie, które zmieniło bardzo wiele – Beer Geek Madness

2015 rok również rozpoczynamy bardzo intensywnie – dwoma premierami oraz startem nowego browaru. A w lutym, dzięki wsparciu i zaangażowaniu organizatorów BGM – Daniela i Madlein szykujemy szaleńczy wyjazd do Danii, na przejęcie kranów w dwóch wyjątkowych i legendarnych miejscach – Mikkeller Bar Viktoriagade oraz Mikkeller & Friends. Gorąco Was zapraszamy byście wybrali się z nami.

To będzie szalony i pracowity rok, plany mamy bardzo ambitne. Liczymy na wasze wsparcie, a my zrobimy wszystko by was nie zawieść.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witamy na stronie Pracowni Piwa

Podaj proszę datę urodzenia.